Szukaj

Dziękujemy za wszystkie Wasze opinie - mam i tatusiów. Bardzo je doceniamy i są dla nas drogocennym źródłem informacji. Dzięki Waszym spostrzeżeniom inni rodzice mogą lepiej nas poznać, a my możemy dalej się rozwijać i dbać o potrzeby Waszych maluszków oraz Wasze. Wspieramy rozwój Twojego dziecka każdego dnia!

Sprawdż opinie o Enfamil Premium MFGM 2 - to opinie naszych klinetek i klientów, mam i tatusiów, którzy przetestowali nasze produkty i podzielili się z nami swoimi odczuciami, aby kolejnym rodzicom było łatwiej wybrać. Serdecznie dziękujemy za dołączenie do grona naszych Klientów i jednocześnie pragniemy zachęcić do rejestracji w Klubie Enfamama, w ramach którego oferujemy wartościowe wsparcie w pierwszych doświadczeniach rodzicielskich.

Jesteście dla nas najważniejsi, dlatego dzielimy się z Wami także opiniami o poszczególnych naszych produktach takich jak mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 czy Enfamil Premium MFGM 3 i Enfamil Premium MFGM 4.

Naszą misją jest wsparcie rodziców w optymalnym rozwoju ich dzieci dla najlepszego startu w życie. MFGM ro nasza najbardziej zaawansowana bioaktywna struktura naturalnie występująca w mleku matki zawierająca ponad 200 różnych lipidów i białek i ma kluczowe znaczenie w rozwoju niemowląt i dzieci. Już teraz możesz sprawdzić opinie o produktach Enfamil Premium MFGM 2, Enfamil Premium MFGM 3 czy Enfamil Premium MFGM 4.

Sprawdź jak rodzice oceniają nasze produkty: mleka następne - dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, peodukty dla dzieci od 12. miesiąca życia (1. roku) i dla dzieci powyżej 24. miesięcy (2. lat)