Szukaj

Dziękujemy za wszystkie Wasze opinie – mam i tatusiów. Bardzo je doceniamy i są dla nas drogocennym źródłem informacji. Chcemy się nimi dzielić z Tobą i innymi rodzicami, abyście byli pewni swojej decyzji odnośnie wyboru mleka Enfamil. Zmieniamy się dzięki Wam i Waszym opiniom. Wyciągamy wnioski z każdej recenzji i dalej rozwijamy nasz Oficjalny Sklep Marki Enfamil.pl, a także nasze produkty. Specjalnie dla naszych klientów gwarantujemy darmową dostawę dla każdego zamówienia. Oferujemy atrakcyjne promocje z rabatami oraz prezentami, które pomogą Wam w opiece nad Maluszkiem i nie tylko. Tylko u nas możesz kupić mleko Enfamil z gwarancją autentyczności od producenta - bezpośrednio z fabryki w Holandii.

Sprawdź opinie o mleku Enfamil – to opinie naszych klientek i klientów, mam i tatusiów, którzy przetestowali nasze produkty i podzielili się z nami swoimi odczuciami, aby innymi mamom i tatom było łatwiej wybrać. Znajdziesz tutaj opinie o sklepie Enfamil.pl z informacjami m.in. takimi jak: obsługa, szybkość wysyłki, darmowa dostawa, gratisy, prezenty, rabaty, ceny, smak mleka, czy dziecko ulewa.

Dzielimy się także opiniami o poszczególnych naszych produktach takich jak mleko początkowe, czyli Enfamil 1, mleko następne czyli Enfamil 2, mleko modyfikowane, czyli Enfamil 3 i Enfamil 4. Mamy także recenzje naszych specjalnych formuł, które są dedykowane na różne łagodne zaburzenia trawienia takie jak gazy, ulewanie płacz tj. mleko Enfamil Comfort; opinie o mleku bez laktozy dla niemowląt z nietolerancją laktozy: Enfamil O-Lac, a także opinie o mleku dedykowanym dla dzieci z alergią na mleko krowie - Enfamil Premium A.R. 1 i 2.

MFGM to nasza najbardziej zaawansowana formuła.Już teraz możesz sprawdzić opinie o Enfamil MFGM, zarówno mleko początkowe Enfamil Premium MFGM 1, jak i mleko następne dla dzieci powyżej 6. miesięcy, Enfamil Premium MFGM 2 oraz opinie o mleku modyfikowanym dla małych dzieci powyżej 1. roku i 2. roku. – Enfamil Premium MFGM 3 i 4.

Sprawdzisz jak mama lub tata ocenia nasze mleka od urodzenia, mleka dla niemowląt powyżej 6. miesiąca, mleka dla dzieci od 12. miesiąca życia (1. roku) i mleka dla dzieci powyżej 24. miesięcy (2 lat).

0