Szukaj

Nasze dziedzictwo
– 115 lat innowacji
w żywieniu niemowląt

Nasze dziedzictwo
– 115 lat innowacji
w żywieniu niemowląt

Nasza misja

Chcemy być obecni i wspierać momenty w rozwoju każdego dziecka. 

Pracujemy dla najważniejszej osoby na świecie.

Nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych produktów żywieniowych dla niemowląt i małych dzieci sprawiło, że Enfamil® jest marką numer 1 na świecie.*

Najlepszy start dla każdego dziecka**

Dbamy o to, aby zapewnić wszystkim dzieciom najlepszy start w życie – również tym dzieciom, które urodziły się z poważnymi chorobami układu pokarmowego lub zaburzeniami trawienia. Firma Mead Johnson współpracuje z programem „One-in-a-Million Kids“ i pediatrami w celu tworzenia specjalnych mieszanek dla rzadko spotykanych zaburzeń metabolicznych, takich jak np. fenyloketonuria.

Na przestrzeni lat firma Mead Johnson wyprodukowała imponującą gamę mlek modyfikowanych dla niemowląt, między innymi Enfamil Premium MFGM 2 – naszą najnowszą formułę. Enfamil, wprowadzony w 1959 w USA, był poddawany kilku istotnym modyfikacjom.

Nasze zaangażowanie w innowacje

Mead Johnson Nutrition od 115 lat jest liderem w opracowywaniu bezpiecznych, wysokiej jakości i innowacyjnych produktów spełniających potrzeby żywieniowe niemowląt i małych dzieci. Instytut Żywienia Pediatrycznego Mead Johnson prowadzi działania badawczo-rozwojowe, dzięki którym plasujemy się w czołówce, jeśli chodzi o naukę na temat żywienia dzieci.

MFGM - naturalny składnik
mleka matki

Dzięki 115-letniemu doświadczeniu w badaniu mleka matki opracowaliśmy naszą najbardziej zaawansowaną formułę – Enfamil Premium MFGM 2. MFGM to naturalny składnik mleka matki, który stymuluje rozwój mózgu i układu nerwowego(1-7) oraz wzmacnia odporność(1, 3). 

Ważne informacje
Referencje