Szukaj

Super tata!
Od samego początku mój mąż chciał brać czynny udział w opiece nad naszą pociechą. Już w pierwszych dniach po porodzie zanim na mojej twarzy zdążyła pojawić się senność i zmęczenie mówił "Mamusia pójdzie się zdrzemnąć, a córcia zostanie z tatusiem.". Mąż nie bał się zmiany pieluszki. W razie potrzeby samodzielnie przebierał i kąpał. Czytał bajki, aby pomóc maluchowi się wyciszyć, wygłupiał się, aby rozśmieszyć. Niejednokrotnie przysypiał masując brzuszek, czy tuląc małe ciałko, by pomóc bobasowi zasnąć. Widać było, że czerpie z tego ogromną radość i był mi wdzięczny, że daje mu przestrzeń do budowania niezwykłej bliskości i unikalnej więzi z córką. Więź ta każdego dnia na moich oczach powoli ewoluuje i zamienia się w najszczerszą miłość i wzajemne zaufanie. Wiem, że w oczach córki taki zaangażowany tatuś zawsze będzie super tatą!
Miasto: BIAŁYSTOK

Podobne artykuły

Uśmiech maluszka

Codziennie rano po obudzeniu się widzę twarz mojego maleństwa, który na mój widok śmieje się cała buzia co sprawia że...

Czytaj więcej

Zabawy na dworzu

Uwielbiamy spędzać czas na dworzu, na przykład na huśtawce :) Miasto: Uniejów

Czytaj więcej

Niunio i tata

Hmm jak dwie krople wody - a co nas łączy, przede wszystkim wielka więź i jeszcze większa miłość :) Miasto:...

Czytaj więcej

Kocham zwierzaki

Synek na pewno tak jak tata lubi naturę i zwierzęta. Mąż często zabiera go do mini zoo, do stadniny ogladac...

Czytaj więcej

Enfamil Premium MFGM 2, mleko następne. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Próbki Enfamil są dostępne dla mam z dziećmi po 6 miesiącu.