Szukaj

Potwierdzone -
Na początku był... podobny do siebie. Średniej wielkości noworodek. Ale oczy niebieskie, tata ma piwne ... więc pewnie mama! Ze spokojem podchodziłam do tego, w końcu nie ważne do kogo podobny, ważne że zdrowy. Tygodnie minęły, miesiące mijają... oczy te same, ale rysy hmmm... trudno powiedzieć, trudno powiedzieć. Aż w końcu tata znalazł dowód. Swoje zdjęcie ze chrztu. Nie ma wątpliwości. Oczy po mamie reszta cały tata - taka nagroda za uczestnictwo. :)
Miasto: Warszawa

Podobne artykuły

Uśmiech maluszka

Codziennie rano po obudzeniu się widzę twarz mojego maleństwa, który na mój widok śmieje się cała buzia co sprawia że...

Czytaj więcej

Zabawy na dworzu

Uwielbiamy spędzać czas na dworzu, na przykład na huśtawce :) Miasto: Uniejów

Czytaj więcej

Niunio i tata

Hmm jak dwie krople wody - a co nas łączy, przede wszystkim wielka więź i jeszcze większa miłość :) Miasto:...

Czytaj więcej

Kocham zwierzaki

Synek na pewno tak jak tata lubi naturę i zwierzęta. Mąż często zabiera go do mini zoo, do stadniny ogladac...

Czytaj więcej

Enfamil Premium MFGM 2, mleko następne. Stosowanie produktu jedynie po zasięgnięciu opinii niezależnych osób posiadających kwalifikacje w dziedzinie medycyny, żywienia lub farmacji bądź też innych specjalistów zajmujących się opieką nad matkami i dziećmi. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione.
0