Szukaj

Pudding dyniowy z Enfamil Premium MFGM 3

Pożywny pudding zrobiony z mlekiem Enfamil jest bardzo prosty w przygotowaniu i świetnie uzupełnia dietę niemowlaka. To łatwy sposób na wprowadzenie nowych rodzajów świeżych warzyw do diety Twojego dziecka.

Składniki:

obrana dynia – 100 g

miód – 25 g

cynamon – szczypta

gała muszkatołwa – szczypta

imbir – szczypta

kurkuma – szczypta

Enfamil Premium MFGM 3 – 4 miarki

Woda – 132 ml

Sposób przygotowania:

Miąższ dyni pokrój w kostkę. Na dużym garnku umieść sitko, wlej do niego tyle wody, aby nie sięgała dna sitka, dodaj pokrojoną w kostkę dynię i gotuj do miękkości (przez ok. 20 minut). Tak ugotowaną dynię przełóż do pojemnika blendera i miksuj z przyprawami i miodem na gładki mus. Następnie dodaj mleko Enfamil Premium MFGM 3 przygotowane zgodnie z informacją na opakowaniu. Voilà!

 

0 komentarze

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Enfamil Premium MFGM 2, mleko następne. Stosowanie produktu jedynie po zasięgnięciu opinii niezależnych osób posiadających kwalifikacje w dziedzinie medycyny, żywienia lub farmacji bądź też innych specjalistów zajmujących się opieką nad matkami i dziećmi. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione.
0